Marketa Vondrousova - Ons Jabeur: Typy
Przegląd meczu
Na podstawie zebranych statystyk nasza strona dokonała najlepszej prognozy na nadchodzący mecz w kategorii WTA - Singielz udziałem zawodników Marketa Vondrousova i Ons Jabeur Mecz odbywa się w ramach mistrzostw Wimbledon i powinien rozpocząć się o 09:10 w dniu 15.07.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 ostatnich meczów Marketa Vondrousova we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Marketa Vondrousova
3 / 10 ostatnich meczów Ons Jabeur we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Ons Jabeur
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
5 / 10 ostatnich meczów Marketa Vondrousova we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy zawodnikami zakończonych zwycięstwem Marketa Vondrousova w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 1
4 / 10 ostatnich meczów Ons Jabeur we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 1 secie
Postaw:Zwycięzca 1 zestaw - Zespół 2
2 / 10 ostatnich meczów Marketa Vondrousova we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Marketa Vondrousova
7 / 10 ostatnich meczów Ons Jabeur we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Ons Jabeur
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
4 / 10 ostatnich meczów Ons Jabeur we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 2 secie
Postaw:Zwycięzca 2 zestaw - Zespół 2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 14.07.2023 20:40
Marketa Vondrousova przegląd
W meczach, w których dostępne były statystyki, Marketa Vondrousova rozegrał 10 meczów. W tych meczach Marketa Vondrousova wygrał 16 setów i 118 meczów oraz przegrał 6 setów i 92 meczów. Gracz wygrał 8 razy w meczach 10 i przegrał 2.
Ons Jabeur przegląd
Dostępne statystyki pokazują, że drużyna Ons Jabeur grała w różnych meczach. Drużyna wygrała mecze 7, sety 15 i gry 127, ale także poniosła straty 3, przegrywając sety 9 i 96 gier.
Przepowiednie meczów
Po przeprowadzeniu kompleksowej analizy rywalizujących drużyn, Marketa Vondrousova i Ons Jabeur, nasza strona ustaliła, że najlepszym zakładem na ten mecz jest Zwycięzca - Zespół 1. Jeśli postawisz na tę prognozę, otrzymasz współczynnik wygranych 2.481.
15/07/2023
Marketa Vondrousova
Ons Jabeur
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 14.07.2023 20:40